Вода - найкращий засіб при боротьбі з депресією

Вода - найкращий засіб при боротьбі з депресією

Вченими було доведено, що при недостачі простої води в організмі людини починається депресивний стан. Цей стан здатний викликати в людини синдром хронічної втоми.

За даними Всесвітньої Організації Охорони здоров'я депресією страждає приблизно 150 мільйонів людей в нашому світі. Фахівці вважають, що до 2020 року депресія обжене такі захворювання як серцево-судинні та інфекційні.

Вона перетвориться в епідемію. Через депресію люди втрачають роботу, замикаються в собі. Вони перестають радіти життю і починають багато хворіти. У багатьох країнах людям, які страждають на депресію дають лікарняний, направляють до лікаря для надання психологічної допомоги.

А чи знаєте ви люди яких професій більш схильні до депресій? На першому місці - професії по догляду за людьми похилого віку та хворими, на другому місці професії няні, на третьому місці - працівники громадського харчування.

При виникненні депресивного стану багато людей відразу починають купувати різні препарати в аптеках, щоб тільки заглушити цей стан. На жаль деякі препарати негативно впливають на організм людини. Вони позбавляють людину його почуттів, співчуття до оточуючих.

Страх, невпевненість в собі, хвилювання - ось основні ознаки наступаючої депресії. Вченими було доведено, що при недостачі простої води в організмі людини починається депресивний стан. Цей стан здатний викликати в людини синдром хронічної втоми.

Що відбувається в організмі при стресі? Коли людина потрапляє в кризову ситуацію, то його організм починає виробляти спеціальні гормони. До цих гормонів відноситься: ендорфіни, вазопресин, ренін-ангіотензин, пролактин. Основне завдання гормонів ендорфінів - підготувати організм людини до труднощів.

Основне завдання гормону кортизону - забезпечити організм людини енергією. Основне завдання гормону пролактину - забезпечити виділення молока у годуючих жінок. Основне завдання гормону вазопресину - звуження кровоносних судин. Саме гормон вазопресин розподіляє воду в організмі людини при зневодненні. У людини з'являється зневоднення організму.

Як же боротися з депресією? Можна сміливо сказати, що якщо у вас депресія - пийте багато простої води і вам стане набагато легше. Виявляється, прийом простої води сприяє заспокоєнню людини. Але пам'ятайте, що вживання газованих напоїв, чаю, кави, алкоголю не означає прийом води. Всі вони виводять воду з вашого організму. Пийте якісну питну воду від ТМ Червона Калина та бережіть своє здоров'я!

Поділитись в соцмережі:

Інші новини

Нові досягнення!!!

ТОВ "Водограй" отримало сертифікат на систему менеджменту безпечності харчових продуктів - ISO!!!

Детальніше
Відкриття магазину «Water House»

Увага! Увага! Увага! 3 вересня відбудеться відкриття першого магазину «Water House» у місті Рівне!

Детальніше
Всім нареченим присвячується!!!

Одруження у житті кожного це особлива подія, яку хочеться розділити з найріднішими та провести так, щоб потім можна було б згадувати з посмішкою та легкою ностальгією. Тому....

Детальніше
Прості правила споживання води

Без чого ми не можемо прожити ні дня? - Вода. Тому кілька корисних порад, щодо споживання води.

Детальніше
Плюси доставки питної води

Плюси доставки питної води, яку можна замовити тут, на нашому сайті або за телефоном у менеджера компанії. Замовлення води в офіс і замовлення води додому стало звичною справою і тому такі послуги, як доставка питної води в офіс і доставка води додому, мають найбільший попит в наш час.

Детальніше
Чому важливо пити воду?

Ми часто чуємо розмови про необхідність вживання близько півтора - двох літрів води в день. Але чи так це? Чому лікарі попереджають про побічні дії? І яку воду краще вибрати? На всі ці питання ми постараємося відповісти в цій статті.

Детальніше